Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Udzs
Foto: vZdravotnictve.sk
27. septembra 2017 13:19 Zdravotníctvo od SITASITA

Správna rada ÚDZS bude mať nového podpredsedu a dvoch nových členov

Kabinet vymenoval od 1. októbra do funkcie podpredsedu Správnej rady ÚDZS Martinu Malú a na posty členov správnej rady Martinu Migašovú a Janu Masárovú.

Ministri v stredu odsúhlasili návrh na vymenovanie podpredsedu a dvoch členov Správnej rady Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS).

Podľa zverejnených informácií 30. septembrom končí vo funkcii podpredsedu Správnej rady ÚDZS Etela Janeková. K spomínanému dátumu končia vo funkciách členov Správnej rady ÚDZS Dagmar Takácsová, Olívia Mancová a Anna Jurčišinová.

Zároveň vláda vymenovala od 1. októbra do funkcie podpredsedu Správnej rady ÚDZS Martinu Malú a na posty členov správnej rady Martinu Migašovú a Janu Masárovú.

Správna rada úradu pre dohľad má sedem členov, a to predsedu, podpredsedu a ďalších päť členov, z ktorých traja nie sú zamestnancami ÚDZS. Vymenováva ich vláda na návrh ministra zdravotníctva.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X