Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zv_gyne_amb.jpg
Agel SK
9. septembra 2016 11:42 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Zvolenská nemocnica investovala 10 tis. eur do nových priestorov gynekológie

Nemocnica Zvolen, člen skupiny AGEL, v piatok 9. septembra 2016 presťahovala príjmovú gynekologickú ambulanciu do nových, krajších priestorov. Všetky priestory ambulancie vrátane čakárne sú oddelené od gynekologického oddelenia, takže pacientkam poskytujú väčšie pohodlie, viac súkromia a anonymity.

Ako informovala hovorkyňa Agelu Marta Csergeová, nemocnica investovala do zrekonštruovania priestorov a moderného nábytku ambulancie viac ako 10 tisíc eur.

Nové priestory gynekologickej ambulancie boli vymaľované, vymenili sa podlahy, zakúpený bol nový nábytok. Vďaka renovácii bola vybudovaná nová priestranná čakáreň, prezliekacia kabínka, miestnosť pre lekára a zvlášť pre zdravotnú sestru.

Zvyšujú komfort

„Rozhodli sme sa pre tento krok z dôvodu zvýšenia komfortu pre pacientky, ktorých čím ďalej tým viac pribúda, ako aj pre zlepšenie pracovných podmienok lekárov a sestričiek pracujúcich v ambulancii,“ uviedol riaditeľ nemocnice Jozef Botka.

Príjmová gynekologická ambulancia poskytuje zdravotnícke služby – vyšetrenie a príjem pacientky na pôrod alebo zákrok, ultrazvukové vyšetrenia v jednotlivých trimestroch gravidity, ale aj konziliárne vyšetrenia.

Ambulantná starostlivosť je tu poskytovaná počas celého pracovného času od 7:00 do 15:00. Akútna gynekologicko-pôrodnícka starostlivosť  je zabezpečená nepretržite 24 hodín.

V ambulancii ordinujú lekári a lekárky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Zvolen.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X