Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nadacia agel vyzbierala vo zvolenskej nemocnici 200 kg. satstva.jpg
Foto: AGEL
6. decembra 2018 8:32 Zdravotnícke zariadenia od vpavZdravotnictve.sk

Zamestnanci zvolenskej nemocnice vyzbierali viac ako 200 kg šatstva

Vyzbierané veci poputovali do Komunitného centra Romano Jilo

Zamestnanci Nemocnice Zvolen, člena skupiny AGEL, počas vianočnej zbierky vyzbierali viac ako 200 kg šatstva. Skupina AGEL o tom informovala v tlačovej správe.

Oblečenie pre deti aj dospelých, obuv, posteľná bielizeň a dokonca skrinky či televízor podľa skupiny AGEL pomôžu a spríjemnia život občanom, ktorí sa ocitli v hmotnej núdzi.

Tentokrát vyzbierané veci poputovali do Komunitného centra Romano Jilo, ktoré zriadilo mesto Zvolen a pôsobí v rámci Odboru sociálnych vecí, zdravia a rodiny.

Všetko sa využije

„Práca Komunitného centra Romano Jilo je zameraná na poskytovanie sociálnych služieb. Poskytujeme sociálne poradenstvo, pomoc pri uplatňovaní práv, pomoc pri príprave na školskú dochádzku, zabezpečujeme preventívne aktivity a záujmové činnosti smerujúce k zmene sociálnych podmienok v danej komunite,“ povedal odborný pracovník komunitného centra Miroslav Kováč.

Váži si podporu a pomoc každého charakteru. „Všetko, čo nám darovali, zužitkujeme,“ dodal.

Vianočná zbierka šatstva je v poradí treťou zbierkou, ktorú NADÁCIA AGEL zorganizovala v spolupráci s humanitárnymi a charitatívnymi organizáciami na Slovensku. Počas celého novembra sa do nej zapojilo deväť nemocníc, ktorým sa podarilo vyzbierať spolu viac ako jeden a pol tony šatstva a ďalších potrieb.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X