Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zubna_prehliadka
Foto: FreeImages.com
1. októbra 2015 8:00 Ostatné od vZdravotnictve.skSITA

Začínajú Slovenské dentálne dni

Na podujatí sa predstaví 52 vystavovateľov zo šiestich krajín. 

V bratislavskej Inchebe sa v dňoch 1. a 2. októbra uskutoční výstava s názvom Slovenské dentálne dni. Na podujatí sa predstaví 52 vystavovateľov zo šiestich krajín, ktorých portfólio okrem produktov zubnej starostlivosti zahŕňa aj vybavenie pre stomatologické ambulancie a prístroje pre stomatológov a dentálnych hygienikov.

V rámci výstavy sa uskutoční aj Deň ústneho zdravia, ktorý pripravili predstavitelia Slovenskej komory zubných lekárov. Deti z vybraných materských a základných škôl sa budú môcť hravou formou dozvedieť o správnej ústnej hygiene a výžive pre zdravé zuby. Zároveň sa oboznámia so zásadami prvej pomoci, ktorú ich na modeloch naučia lektori Slovenského Červeného kríža.

Rozdielom oproti minulým rokom je rozšírenie akcie na dva dni.

Výstavu bude sprevádzať aj Medzinárodný kongres Slovenské dentálne dni. V piatok 2. októbra je na programe odborný seminár Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek a Asociácie dentálnych hygieničiek v Slovenskej republike.

Spolu s výstavou Slovenské dentálne dni sa budú konať aj výstavy Slovmedica a Non-handicap. Vstupné na všetky tri akcie je šesť eur, pričom vstupenka bude platiť aj na súbežné veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl.

Informácie agentúre SITA poskytla Martina Macková zo spoločnosti Incheba.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X