Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Podpis.jpg
Foto: FreeImages.com
1. marca 2016 8:04 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Výpovede stiahli všetky sestry z nemocnice v Trstenej

Svoje výpovede pred dvoma týždňami stiahlo aj 15 sestier z Dolnooravskej nemocnice v Dolnom Kubíne.

Šesť sestier z Hornooravskej nemocnice v Trstenej v pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja stiahlo svoje výpovede. „Táto správa ma teší najmä preto, že si ich prácu nesmierne vážim a som rád, že sa chcú aj naďalej spolupodieľať na zabezpečovaní zdravotnej starostlivosti,“ uviedol predseda Žilinského samosprávneho kraja Juraj Blanár.

Svoje výpovede pred dvoma týždňami stiahlo aj 15 sestier z Dolnooravskej nemocnice v Dolnom Kubíne. Medzičasom nastúpilo do nemocnice v Kubíne šesť nových sestier a v Trstenej tri.

Podľa Blanárových slov vo všetkých krajských nemocniciach sa mzdy sestier spoločne zvýšili mesačne takmer o 416-tisíc eur, čo je priemerný nárast mzdy približne o 127 eur.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X