Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Binary.jpg
Morguefile.com
22. decembra 2015 12:26 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

VÚSCH hľadá dodávateľa lekárskeho informačného systému

Predpokladaná cena zákazky je 400 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty. 

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH), a. s. vyhlásil súťaž na dodávateľa lekárskeho informačného systému. Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky je systém včasnej diagnostiky akútnych pacientov.

Podľa zverejnených informácií by mal systém zaistiť elektronický, automatický a súčasne veľmi rýchly prenos digitálnej obrazovej zdravotnej dokumentácie akútneho pacienta v jeho pôvodnej diagnostickej kvalite z miesta vzniku k verejnému obstarávateľovi a súčasne späť k odosielateľovi. Zároveň by mal byť schopný distribúcie všetkej disponibilnej obrazovej zdravotnej dokumentácie akútnych pacientov.

Súčasťou systému by mali byť funkcionality ako integrácia s nemocničným informačným systémom, nadstavba pre prácu s pacientskymi údajmi, diagnostický subsystém pre intervenčnú kardiológiu, diagnostická platforma a centrálne úložisko údajov generovaných digitálnymi zariadeniami a úložisko pre archív.

Zadávateľ predpokladá cenu zákazky 400 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty. Lehotu na dokončenie stanovil na 48 mesiacov od zadania zákazky, pričom zábezpeku nevyžaduje.

„Predmet zákazky bude financovaný z vlastných zdrojov verejného obstarávateľa,“ konkretizuje materiál.

Súťaž je otvorená, víťaz bude vybraný podľa najnižšej ceny. Verejný obstarávateľ využije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 30. marca budúceho roka.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X