Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Thinkstock
4. septembra 2017 12:05 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

VÚSCH hľadá dodávateľa kanýl

Celkovú predpokladanú hodnotu zákazky stanovil VÚSCH na 270 010 eur.

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH), a. s. hľadá dodávateľa kanýl. Informoval o tom v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

„Predmetom zákazky je špeciálny zdravotnícky materiál určený pre kardiochirurgické operácie s mimotelovým obehom,“ píše sa v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania.

Okrem iného ide aj o aortálne kanyly nepoťahované, arteriálne kanyly s rovným a zošikmeným hrotom, venózne kanyly predsieňové dvojstupňové nepoťahované, či venózne kanyly typu „triple stage“ a venózne kanyly typu „single stage“ rovné.

Zákazka na tri roky

Celkovú predpokladanú hodnotu zákazky stanovil VÚSCH na 270 010 eur.

Zákazka sa delí na časti, pričom je možné predkladať ponuky na všetky. Rozhodujúcim kritériom pre výber víťaza bude cena. Trvanie zákazky stanovil zadávateľ na 36 mesiacov.

Obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody, ktorá sa uzavrie s viacerými uchádzačmi. Predpokladaný maximálny počet účastníkov rámcovej dohody sú traja.

Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 2. októbra.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X