Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
VšZP
VšZP SITA / TomṚ Benedikovič
4. septembra 2015 12:27 Ostatné od vZdravotnictve.skSITA

VšZP hľadá dodávateľa podpory systému za 3,4 mil. eur

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) hľadá dodávateľa služieb podpory systému. Ako zverejnila v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, ide o technickú podporu softvérových produktov IBM a súvisiacich služieb. Predpokladanú hodnotu zákazky vyčíslil zadávateľ na 3,36 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Rámcovú dohodu uzavrie zadávateľ s jediným uchádzačom na 36 mesiacov.

Verejný obstarávateľ požaduje zábezpeku vo výške 20 tisíc eur. Predmet zákazky bude podľa zverejnených informácií financovaný z vlastných finančných prostriedkov obstarávateľa. Jednou z podmienok účasti je obrat za ostatné tri hospodárske roky minimálne 1,5 milióna eur bez DPH.

VšZP vyžaduje rozsiahlu technickú spôsobilosť. Podmienkou je aj predloženie minimálne štyroch referencií o poskytnutých službách za ostatné tri hospodárske roky vo výške najmenej jeden milión eur bez DPH rovnakého alebo obdobného charakteru ako predmet zákazky.

O víťazovi rozhodne najnižšia cena s tým, že zadávateľ nevyužije elektronickú aukciu. Súťaž je otvorená, záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 6. októbra tohto roka.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X