Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VšZP hľadá dodávateľa podpory systému za 3,4 mil. eur

VšZP
VšZP SITA / TomṚ Benedikovič

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) hľadá dodávateľa služieb podpory systému. Ako zverejnila v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, ide o technickú podporu softvérových produktov IBM a súvisiacich služieb. Predpokladanú hodnotu zákazky vyčíslil zadávateľ na 3,36 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Rámcovú dohodu uzavrie zadávateľ s jediným uchádzačom na 36 mesiacov.

Verejný obstarávateľ požaduje zábezpeku vo výške 20 tisíc eur. Predmet zákazky bude podľa zverejnených informácií financovaný z vlastných finančných prostriedkov obstarávateľa. Jednou z podmienok účasti je obrat za ostatné tri hospodárske roky minimálne 1,5 milióna eur bez DPH.

VšZP vyžaduje rozsiahlu technickú spôsobilosť. Podmienkou je aj predloženie minimálne štyroch referencií o poskytnutých službách za ostatné tri hospodárske roky vo výške najmenej jeden milión eur bez DPH rovnakého alebo obdobného charakteru ako predmet zákazky.

O víťazovi rozhodne najnižšia cena s tým, že zadávateľ nevyužije elektronickú aukciu. Súťaž je otvorená, záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 6. októbra tohto roka.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 4. septembra 2015 12:27Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...