Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lieky_sypane.jpg
Foto: Pixabay.com
17. mája 2019 15:28 Farmácia od vZdravotnictve.skSITA

VšZP chce kúpiť lieky v troch zákazkách za 47 mil. eur

Poisťovňa chce obstarať vyše 79 tisíc balení liekov.

Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP) chce obstarať antineoplastické a imunomodulačné činidlá. Podľa oznámení o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena troch zákaziek 47 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Prvá zákazka v hodnote vyše 11 mil. eur sa týka 49 300 balení liekov na obdobie troch rokov. Žiadatelia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 10. júna 2019. VšZP však podľa súťažných podkladov požaduje zábezpeku v sume 30 tisíc eur.

Druhou zákazkou v hodnote vyše 25 mil. eur sa má kúpiť 20 000 balení liekov na obdobie troch rokov. Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je do 14. júna 2019. V tomto prípade požaduje poisťovňa zábezpeku 45 tisíc eur.

Predmetom tretej zákazky je 10 000 balení liekov za vyše 10 mil. eur, taktiež na obdobie troch rokov.

Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť taktiež do 14. júna 2019. VšZP pri tretej zákazke požaduje zábezpeku vo výške 30 tisíc eur.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X