Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vojenská nemocnica v Ružomberku obstaráva digitálne angiografické prístroje

Angiogram
Foto: Thinkstock

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 12. mája tohto roka.

Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok – fakultná nemocnica obstaráva digitálne angiografické prístroje. Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Celkovú hodnotu zákazky nemocnica odhaduje na takmer 1,7 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Rozhodovať o víťazovi bude cena.

Dĺžka trvania zákazky, rámcovej dohody alebo dynamického nákupného systému je stanovená na päť mesiacov. „Plnenie zmluvy bude maximálne päť mesiacov od prijatia vyzvania na plnenie v období od 1. septembra 2017 do 31.decembra 2018,“ píše sa v oznámení.

Chystajú univerzálne angiografické pracovisko

Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 12. mája tohto roka.

Cieľom zákazky je podľa zverejnených informácií vytvorenie univerzálneho multifunkčného angiografického pracoviska, určeného pre zobrazovanie angiografických snímok, navádzanie ihiel, spájanie v reálnom čase skiaskopických snímok s 3D rekonštruovaným modelom požadovaných štruktúr, ako aj plánovanie zákrokov pred samotným výkonom s následnou možnosťou kontroly 3D po zákroku.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 19. apríla 2017 9:36Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...