Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vianočná kvapka krvi aj v Primaciálnom paláci

Alfa-img.com

Priestory mezanínu v Primaciálnom paláci v Bratislave budú 4. decembra od 7:45 do 13:00 miestom odberu pre Vianočnú kvapku krvi. Pri tejto príležitosti bude navyše aj vyhodnotená dražba dresov futbalového brankára Jána Muchu a hokejistu Ľubomíra Višňovského v prospech detskej onkológie. Informoval o tom bratislavský magistrát.

Vďaka peniazom získaným z dražby dresov bude občianske združenie Deťom pre život ďalej organizovať bezplatnú dopravu chorých detí a ich rodín po Slovensku a darčeky spríjemnia ťažko chorým deťom Vianoce. Vianočnej kvapky krvi sa zúčastnia aj známe tváre športového a kultúrneho života.

Akciu na pomoc detským onkologickým pacientom organizuje bratislavský magistrát v spolupráci s OZ Deťom pre život a s Národnou transfúznou službou SR, ktorá zabezpečí odborný odber krvi od darcov všetkých krvných skupín.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 3. decembra 2015 9:00Zdroj vZdravotnictve.sk

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...