Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Alfa-img.com
3. decembra 2015 9:00 Ostatné od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Vianočná kvapka krvi aj v Primaciálnom paláci

Priestory mezanínu v Primaciálnom paláci v Bratislave budú 4. decembra od 7:45 do 13:00 miestom odberu pre Vianočnú kvapku krvi. Pri tejto príležitosti bude navyše aj vyhodnotená dražba dresov futbalového brankára Jána Muchu a hokejistu Ľubomíra Višňovského v prospech detskej onkológie. Informoval o tom bratislavský magistrát.

Vďaka peniazom získaným z dražby dresov bude občianske združenie Deťom pre život ďalej organizovať bezplatnú dopravu chorých detí a ich rodín po Slovensku a darčeky spríjemnia ťažko chorým deťom Vianoce. Vianočnej kvapky krvi sa zúčastnia aj známe tváre športového a kultúrneho života.

Akciu na pomoc detským onkologickým pacientom organizuje bratislavský magistrát v spolupráci s OZ Deťom pre život a s Národnou transfúznou službou SR, ktorá zabezpečí odborný odber krvi od darcov všetkých krvných skupín.

Tagy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X