Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Agel_levoca
Agel SK
3. septembra 2015 12:55 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

V levočskej nemocnici opravili interiér chirurgie

Na chirurgickom oddelení Všeobecnej nemocnice s poliklinikou Levoča,  ktorá je členom skupiny AGEL, sa vymenilo 11 okien, vstupné dvere a opravilo sa schodisko. Investícia od zveľadenia prostredia, ktoré je dôležitým faktorom pri liečbe pacientov, stála Evanjelickú cirkev augsburského vyznania v Levoči 18 tisíc eur. Informovala o tom hovorkyňa Agelu Marta Csergeová.

Na chirurgickom oddelení je ročne hospitalizovaných viac ako 1 860 pacientov. „Dlhodobá podpora skvalitňovania zázemia našej nemocnice zvyšuje komfort pre pacientov, v čom budeme aj naďalej pokračovať. Do konca roka by sa malo vymeniť ešte ďalších 10 okien na chirurgickom oddelení. Ostávajúcich 29 sa budeme snažiť vymeniť ešte v budúcom roku,“ uviedol riaditeľ nemocnice Mgr. Miroslav Jaška.

Chirurgické oddelenie Všeobecnej nemocnice s poliklinikou Levoča je kmeňovým oddelením nemocnice, poskytujúce komplexnú chirurgickú starostlivosť v rámci akútnej a všeobecnej chirurgickej medicíny.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X