Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Podpis.jpg
Foto: FreeImages.com
29. januára 2016 17:52 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

V bojnickej nemocnici zostáva vo výpovedi šesť sestier

V bojnickej nemocnici zostáva k piatku vo výpovedi šesť sestier z pôvodných 92. Od novembra minulého roka prijala Nemocnica s poliklinikou v Prievidzi so sídlom v Bojniciach šesť nových sestier.

Vedúca oddelenia komunikácie a medzinárodných vzťahov Trenčianskeho samosprávneho kraja Jana Paulínyová uviedla, že o späťvzatie výpovedí požiadali všetky sestry z oddelenia OAIM, interného aj psychiatrického. „Nemocnica bude aj po 1. februári, kedy končia sestrám výpovedné lehoty, poskytovať zdravotnú starostlivosť pacientom bez obmedzení,“ konštatovala.

Hovorkyňa priblížila aktuálny stav hromadných výpovedí sestier aj v ďalších dvoch nemocniciach v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja. Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica eviduje jednu výpoveď z predošlých 13, pričom nemocnica od 1. februára prijíma jednu novú sestru. Nemocnica s poliklinikou Myjava je bez výpovedí.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X