Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Unlp_orto_rekonstrukcia.jpg
Foto: UNLP Košice
12. septembra 2017 15:09 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

UNLP vynovila kliniku ortopédie

Univerzitná nemocnica L. Pasteura (UNLP) Košice vynovila v spolupráci s neziskovou organizáciou Pro Orthopediae, n. o. Kliniku ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva. Ako informovala v utorok nemocnica, v priebehu prázdnin sa uskutočnila prestavba celkovo štyroch izieb.

Novo zrekonštruované priestory sú k dispozícii od začiatku nového školského roka.

Podľa zverejnených informácií bola v týchto izbách prevedená výstavba zariadenia na osobnú hygienu s novým sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Izby dostali aj novú dlažbu, obklady či znížený sadrokartónový strop.

Práce i materiál vo vlastnej réžii

Zrekonštruovali sa aj elektroinštalačné rozvody s novými svietidlami, vypínačmi či zásuvkami.

„Na našej klinike sme tiež kompletne vymaľovali a opravili nátery dverí, zárubne či vnútorné vybavenie. Dodávateľskú firmu zabezpečila nezisková organizácia Pro Orthopediae, n. o. a materiál bol dodaný našou nemocnicou,“ uviedol primár pracoviska Róbert Čellár.

Keďže práce sa vykonali vo vlastnej réžii a materiál bol taktiež zabezpečený z vlastných zdrojov, nemocnica nevie presne určiť celkové výdavky spojené so všetkými prácami.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X