Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

UNLP vynovila kliniku ortopédie

Unlp_orto_rekonstrukcia.jpg
Foto: UNLP Košice

Univerzitná nemocnica L. Pasteura (UNLP) Košice vynovila v spolupráci s neziskovou organizáciou Pro Orthopediae, n. o. Kliniku ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva. Ako informovala v utorok nemocnica, v priebehu prázdnin sa uskutočnila prestavba celkovo štyroch izieb.

Novo zrekonštruované priestory sú k dispozícii od začiatku nového školského roka.

Podľa zverejnených informácií bola v týchto izbách prevedená výstavba zariadenia na osobnú hygienu s novým sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Izby dostali aj novú dlažbu, obklady či znížený sadrokartónový strop.

Práce i materiál vo vlastnej réžii

Zrekonštruovali sa aj elektroinštalačné rozvody s novými svietidlami, vypínačmi či zásuvkami.

„Na našej klinike sme tiež kompletne vymaľovali a opravili nátery dverí, zárubne či vnútorné vybavenie. Dodávateľskú firmu zabezpečila nezisková organizácia Pro Orthopediae, n. o. a materiál bol dodaný našou nemocnicou,“ uviedol primár pracoviska Róbert Čellár.

Keďže práce sa vykonali vo vlastnej réžii a materiál bol taktiež zabezpečený z vlastných zdrojov, nemocnica nevie presne určiť celkové výdavky spojené so všetkými prácami.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Autor SITADátum 12. septembra 2017 15:09

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...