Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

UNLP Košice chce nakúpiť pracovné odevy

Nemocnica_lozka
Foto: FreeImages.com

Predmetom zákazky bude dodávka osobných ochranných a pracovných prostriedkov a nemocničnej bielizne. 

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice plánuje obstarať pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky v predpokladanej hodnote 509,3 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky bude dodávka osobných ochranných a pracovných prostriedkov a nemocničnej bielizne.

Konkrétne by malo ísť okrem iného aj o prestieradlá veľké (biele) v počte 6 tisíc kusov, návleky na vankúš (biele) 3 tisíc kusov, ale aj návleky na paplón (biele) 3 tisíc kusov, či dámske nohavice lekárske (biele) v množstve 3 tisíc kusov. Súčasťou by mala byť aj doprava.

Podľa zverejnených informácií by sa zákazka nemala týkať projektu alebo programu financovaného z fondov EÚ.

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Disponuje 1 356 lôžkami a približne 3 680 zamestnancami. Nemocnica má dve prevádzky a jej pracoviská tvoria centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulantné pracoviská.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 16. novembra 2015 11:40Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...