Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nemocnica_lozka
Foto: FreeImages.com
16. novembra 2015 11:40 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

UNLP Košice chce nakúpiť pracovné odevy

Predmetom zákazky bude dodávka osobných ochranných a pracovných prostriedkov a nemocničnej bielizne. 

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice plánuje obstarať pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky v predpokladanej hodnote 509,3 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky bude dodávka osobných ochranných a pracovných prostriedkov a nemocničnej bielizne.

Konkrétne by malo ísť okrem iného aj o prestieradlá veľké (biele) v počte 6 tisíc kusov, návleky na vankúš (biele) 3 tisíc kusov, ale aj návleky na paplón (biele) 3 tisíc kusov, či dámske nohavice lekárske (biele) v množstve 3 tisíc kusov. Súčasťou by mala byť aj doprava.

Podľa zverejnených informácií by sa zákazka nemala týkať projektu alebo programu financovaného z fondov EÚ.

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Disponuje 1 356 lôžkami a približne 3 680 zamestnancami. Nemocnica má dve prevádzky a jej pracoviská tvoria centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulantné pracoviská.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X