Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Univerzitná nemocnica dokončila na svojich pracoviskách ďalšie rekonštrukcie

Kozne pod.jpg
Kožné oddelenie po rekonštrukcii

Na Dermatovenerologickej klinike a Očnom oddelení Univerzitnej nemocnice L. Pasteura (UNLP) Košice rekonštruovali priestory pre pacientov i personál.

Dermatovenerologická klinika a Očné oddelenie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura (UNLP) Košice prešli čiastočnou rekonštrukciou. Ako informovala hovorkyňa univerzitnej nemocnice Ivana Stašková, menili sociálne zariadenia, dlažby či elektrické rozvody. Rekonštrukcie sa týkali nielen priestorov pre pacientov, ale aj tých pre personál.

„Je to veľmi príjemná zmena, ktorá zlepší podmienky na klinike predovšetkým pre našich pacientov, ale aj pre samotný personál. Vo vynovených priestoroch sa nám bude určite pracovať oveľa lepšie,“ uviedol primár dermatovenerologickej kliniky Tomáš Kampe.

Nadštandardné jednoposteľové izby majú nové WC, sprchu, umývadlo, obklad, dlažbu, znížený sadrokartónový strop a taktiež nové elektrické rozvody. Na trojposteľových izbách došlo k rekonštrukcii a osadeniu nového WC, sprchy a taktiež obkladov, dlažby, výmene rozvodov. Zmenou prešiel aj priestor, ktorý sa zmenil na dennú miestnosť sestier s novou podlahou a inštalovanou kuchynskou linkou s drezom. Postarali sa aj o kompletné vymaľovanie a opravu náterov dverí či zárubni. Všetky práce boli počas mesiacov máj, jún a júl spravené zamestnancami nemocnice a z jej vlastných zdrojov.

Očné oddelenie na Triede SNP môže od augusta 2017 naplno využívať dve zrekonštruované izby, ktoré prispejú k zvýšeniu komfortu pacienta hospitalizovaného na tomto pracovisku. V izbe pribudlo samostatné WC, sprchovací kút a umývadlo s novým obkladom. UNLP riešila aj túto rekonštrukciu vlastnými zamestnancami a z vlastných zdrojov v mesiacoch jún a júl.

Vedenie nemocnice očakáva, že tieto zmeny pozitívne prispejú k zvýšeniu spokojnosti pacientov s poskytovanou zdravotnou starostlivosťou.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Autor SITADátum 8. augusta 2017 9:30
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X