Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Laboratorium_il.jpg
Foto: Pixabay.com
9. mája 2016 10:39 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

UN Martin plánuje kúpu diagnostických činidiel

Hodnotu zákazky, ktorej predmet sa delí na 28 častí, vyčíslila nemocnica na 1,81 milióna eur. 

Univerzitná nemocnica Martin plánuje nakúpiť diagnostické činidlá. Odhadovaná hodnota zákazky je 1,81 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty. Vyplýva to zo zverejneného predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

„Predmetom zákazky je dodávka diagnostík pre biochemické vyšetrenie,“ píše sa v oznámení. Podľa zverejnených informácií je predmet obstarania rozdelený na 28 samostatných ucelených častí. Okrem iného sú jeho súčasťou diagnostické činidlá pre základné biochemické vyšetrenia, pre vyšetrenia proteínov krvného séra, pre imunochemické vyšetrenia či na zistenie kapilárnej glukózy.

Univerzitná nemocnica Martin je koncovým zdravotníckym zariadením nadregionálneho významu. Zabezpečuje špecializovanú ústavnú a ambulantnú zdravotnú starostlivosť vrátane 24-hodinovej ústavnej pohotovostnej služby, ale aj odbery orgánov a tkanív od dobrovoľných darcov na transplantačné účely, ako aj transplantáciu obličiek a krvotvorných buniek.

V minulom roku zaznamenala nemocnica viac ako 30 tisíc hospitalizácií, osem tisíc výkonov jednodňovej chirurgie.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X