Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rtg
Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh
19. februára 2018 10:04 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

UN Martin obstaráva röntgenové prístroje

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 19. marca tohto roka.

Univerzitná nemocnica Martin obstaráva röntgenové prístroje. Ako nemocnica informovala v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, predmetom zákazky je dodávka mobilného RTG prístroja C rameno pre potreby Oddelenia gastroenterologickej diagnostiky (1ks) a pre potreby Ortopedickej kliniky (1ks) vrátane dopravy do miesta určenia.

Súčasťou je aj inštalácia, uvedenie do prevádzky, návody na obsluhu v slovenskom/českom jazyku, či bezplatné zaškolenie zamestnancov kupujúceho, ale aj zabezpečenie záručného servisu.

Predpokladanú cenu nezverejnili

Predmet zákazky je rozdelený do dvoch samostatných ucelených častí.

„Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť alebo jednu ponuku na celý predmet zákazky. Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť,“ píše sa v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania.

Rozhodujúcim kritériom pre výber víťaza bude cena, pričom trvanie zákazky je stanovené na 56 dní. Predpokladaná hodnota zákazky v oznámení zverejnená nebola.

Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 19. marca tohto roka.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X