Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Krvinky.jpg
Foto: Pixabay.com
12. júla 2016 12:58 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

UN Martin chystá viaceré verejné obstarávania

Podľa predbežných oznámení plánuje Univerzitná nemocnica Martin kúpu krvných náhrad a prečisťovacích roztokov, ale aj kontrastných prostriedkov na röntgenovanie.

Univerzitná nemocnica (UN) Martin pripravuje viaceré obstarávania. Vyplýva to z predbežných oznámení, ktoré nemocnica zverejnila v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Okrem iného chce martinská nemocnica kúpiť krvné náhrady a prečisťovacie roztoky v predpokladanej hodnote 279 626 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Predmet zákazky by mal byť rozdelený do dvoch samostatných ucelených častí.

Podľa ďalšieho predbežného oznámenia plánuje UN Martin obstarať kontrastné prostriedky na röntgenovanie a ostatné terapeutické prípravky v odhadovanej hodnote 664 444 eur bez DPH. Predmet zákazky by mal byť rozdelený na 13 častí.

Jedným z verejných obstarávaní by mala byť aj dodávka antianemických prípravkov a antihemoragík (lieky používané na prevenciu a liečbu krvácavých stavov, pozn. red.) na obdobie 24 mesiacov. Univerzitná nemocnica predpokladá hodnotu zákazky na 774 448 eur bez DPH.

Nemocnica predpokladá aj kúpu antitrombotických činidiel na 24 mesiacov. Zákazka by mala byť v hodnote 425 676 eur bez DPH. Predmet by mal byť rozdelený na osem častí.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X