Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Chirurgicka.jpg
Foto: Pixabay.com
23. februára 2016 11:16 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

SÚSCCH plánuje kúpiť srdcové chlopne za 2,27 mil. eur

Zákazka sa delí na 19 častí, pričom jej súčasťou je aj dodávka mechanických chlopňových protéz či biologických chlopňových protéz.

Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (SÚSCCH), a.s. plánuje nakúpiť srdcové chlopne v predpokladanej hodnote 2,27 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Podľa zverejneného predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ sa zákazka delí na 19 častí. „Predmetom zákazky je dodávka mechanických chlopňových protéz, biologických chlopňových protéz, anuloplastických ringov, aortálnych konduitov a bezstehových chlopňových protéz pre verejného obstarávateľa,“ píše sa v predbežnom oznámení.

Uchádzač bude povinný predložiť ponuku len na produkty, ktoré sa nachádzajú v databáze zdravotníckych pomôcok, vedenej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv.

Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb je jednou z troch špecializovaných nemocníc, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o pacientov s kardiovaskulárnymi chorobami.

Jeho poslaním je poskytovanie komplexnej ambulantnej a ústavnej starostlivosti o dospelých pacientov s chorobami srdca a veľkých ciev. Poskytuje špecializovanú starostlivosť o pacientov v odbore kardiológia, kardiochirurgia, anestéziológia a intenzívna medicína, angiológia a funkčná diagnostika. Ústav má právnu podobu akciovej spoločnosti, jediným vlastníkom akcií je štát.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X