Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strava pre pacientov VÚSCH by mala stáť 1,12 mil. eur

Jedlo_salat.jpg
Foto: Pixabay.com

Predmetom obstarávanej zákazky je príprava a dovoz celodennej stravy pre pacientov VÚSCH v rozsahu predpísaných diét.

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH), a.s., vyhlásil súťaž na dodávateľa stravy pre svojich pacientov. Ako uviedol ústav v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, zákazku vyčíslil v predpokladanej hodnote 1,12 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Predmetom obstarávanej zákazky je príprava a dovoz celodennej stravy pre pacientov VÚSCH, v rozsahu predpísaných diét – raňajky, desiata, obed, olovrant, večera I. a večera II. Verejný obstarávateľ nevyžaduje zábezpeku. Predpokladaný počet porcií za týždeň je spolu 4 798. Podľa zverejnených informácií bude predmet zákazky financovaný z vlastných zdrojov zadávateľa.

Záujemcovia musia okrem iného doložiť zoznam poskytnutých služieb za ostatné tri roky podobného charakteru, ako je predmet zákazky v minimálnej hodnote 370 tisíc eur bez DPH. Na dokončenie stanovil VÚSCH lehotu 36 mesiacov od zadania zákazky. O víťazovi rozhodne najnižšia cena, pričom zadávateľ použije elektronickú aukciu.

Súťaž je otvorená, záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 14. marca tohto roka.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 8. februára 2016 9:00Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X