Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Jedlo_salat.jpg
Foto: Pixabay.com
8. februára 2016 9:00 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Strava pre pacientov VÚSCH by mala stáť 1,12 mil. eur

Predmetom obstarávanej zákazky je príprava a dovoz celodennej stravy pre pacientov VÚSCH v rozsahu predpísaných diét.

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH), a.s., vyhlásil súťaž na dodávateľa stravy pre svojich pacientov. Ako uviedol ústav v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, zákazku vyčíslil v predpokladanej hodnote 1,12 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Predmetom obstarávanej zákazky je príprava a dovoz celodennej stravy pre pacientov VÚSCH, v rozsahu predpísaných diét – raňajky, desiata, obed, olovrant, večera I. a večera II. Verejný obstarávateľ nevyžaduje zábezpeku. Predpokladaný počet porcií za týždeň je spolu 4 798. Podľa zverejnených informácií bude predmet zákazky financovaný z vlastných zdrojov zadávateľa.

Záujemcovia musia okrem iného doložiť zoznam poskytnutých služieb za ostatné tri roky podobného charakteru, ako je predmet zákazky v minimálnej hodnote 370 tisíc eur bez DPH. Na dokončenie stanovil VÚSCH lehotu 36 mesiacov od zadania zákazky. O víťazovi rozhodne najnižšia cena, pričom zadávateľ použije elektronickú aukciu.

Súťaž je otvorená, záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 14. marca tohto roka.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X