Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skupina AGEL SK vlastní ďalšie tri nemocnice

Nemocnica Košice Šaca
Nemocnica Košice - Šaca SITA

Spoločnosť AGEL SK zdravotnícke zariadenia manažérsky riadila od začiatku novembra minulého roka.

Skupina AGEL SK, a.s. od štvrtku vlastní ďalšie tri nemocnice. Ako uviedla spoločnosť, ide o Nemocnicu Košice – Šaca 1. súkromná nemocnica, Nemocnicu Handlová – 2. súkromná nemocnica a Nemocnicu Bánovce – 3. súkromná nemocnica.

Spomínané zdravotnícke zariadenia manažérsky riadila skupina od 1. novembra minulého roka.

„Veľmi ma teší, že medzi naše ďalšie akvizície na Slovensku patria nové tri zdravotnícke zariadenia, zvlášť Nemocnica Košice-Šaca. Z môjho pohľadu ide o významného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti nadregionálneho charakteru, ktorý svojim pacientom zaisťuje kvalitnú medicínu vysokého štandardu,“ zhodnotil predseda predstavenstva spoločnosti Agel SK Milan Leckéši.

Skupina Agel v Českej a Slovenskej republike prevádzkuje 18 lôžkových zdravotníckych zariadení, osem polikliník, sieť lekární, laboratórií, distribučné i iné spoločnosti, dve neziskové organizácie a poskytuje ďalšie služby.

Ambulantne ošetrí cez 3,5 milióna pacientov, hospitalizuje viac ako 190 tisíc pacientov, v pôrodniciach sa narodí cez 12 tisíc detí.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 11. augusta 2016 15:23Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X