Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Money 891747_1280.jpg
Foto: Pixabay.com
9. augusta 2017 8:00 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

Skupina AGEL predstavila investičné zámery v nemocniciach v Komárne, Leviciach a Zlatých Moravciach

V západnom klastri nemocníc, nad ktorými prevzala vedenie skupina AGEL, plánujú dohromady preinvestovať približne sedemnásť miliónov eur.

Skupina AGEL predstavila nové investičné zámery v troch nemocniciach, konkrétne vo Všeobecnej nemocnici Komárno, Nemocnici s poliklinikou v Leviciach a v Nemocnici Zlaté Moravce.

„Spoločnosť AGEL informovala o plánovanom prevádzkovaní komárňanskej nemocnice v nasledujúcich dvadsiatich rokoch dcérskou spoločnosťou AGEL SK,“ uviedla skupina v tlačovej správe. V západnom klastri nemocníc, nad ktorými prevzala vedenie skupina AGEL, plánujú dohromady preinvestovať približne 17 miliónov eur. Ide o spomínané nemocnice v Komárne, Leviciach a Zlatých Moravciach.

Zmena na poste riaditeľa

Ako ďalej informovala spoločnosť, novým riaditeľom komárňanskej nemocnice sa stal Miroslav Jaška. V skupine AGEL pôsobí takmer sedem rokov. Jaška viedol posledných šesť rokov nemocnice v Levoči a Krompachoch, v budúcnosti bude zodpovedný za vedenie celého západného klastra nemocníc.

Nový riaditeľ informoval o plánovaných renovačných prácach na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny, v rámci ktorých sa vykonajú stavebné a technické vylepšenia vrátane kompletnej rekonštrukcie elektroinštalácie oddelenia. Súčasťou tejto rekonštrukcie je výmena záložného zdroja a renovácia rámp.

Rekonštrukcia pavilónu internistických disciplín, pokračuje v zmysle záväzku správcu nemocnice vo vzťahu k samosprávnemu kraju s ambíciou jej urýchleného ukončenia a presťahovania oddelení neurológie, vnútorného lekárstva a geriatrie.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X