Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skupina AGEL predstavila investičné zámery v nemocniciach v Komárne, Leviciach a Zlatých Moravciach

Money 891747_1280.jpg
Pixabay.com

V západnom klastri nemocníc, nad ktorými prevzala vedenie skupina AGEL, plánujú dohromady preinvestovať približne sedemnásť miliónov eur.

Skupina AGEL predstavila nové investičné zámery v troch nemocniciach, konkrétne vo Všeobecnej nemocnici Komárno, Nemocnici s poliklinikou v Leviciach a v Nemocnici Zlaté Moravce.

„Spoločnosť AGEL informovala o plánovanom prevádzkovaní komárňanskej nemocnice v nasledujúcich dvadsiatich rokoch dcérskou spoločnosťou AGEL SK,“ uviedla skupina v tlačovej správe. V západnom klastri nemocníc, nad ktorými prevzala vedenie skupina AGEL, plánujú dohromady preinvestovať približne 17 miliónov eur. Ide o spomínané nemocnice v Komárne, Leviciach a Zlatých Moravciach.

Zmena na poste riaditeľa

Ako ďalej informovala spoločnosť, novým riaditeľom komárňanskej nemocnice sa stal Miroslav Jaška. V skupine AGEL pôsobí takmer sedem rokov. Jaška viedol posledných šesť rokov nemocnice v Levoči a Krompachoch, v budúcnosti bude zodpovedný za vedenie celého západného klastra nemocníc.

Nový riaditeľ informoval o plánovaných renovačných prácach na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny, v rámci ktorých sa vykonajú stavebné a technické vylepšenia vrátane kompletnej rekonštrukcie elektroinštalácie oddelenia. Súčasťou tejto rekonštrukcie je výmena záložného zdroja a renovácia rámp.

Rekonštrukcia pavilónu internistických disciplín, pokračuje v zmysle záväzku správcu nemocnice vo vzťahu k samosprávnemu kraju s ambíciou jej urýchleného ukončenia a presťahovania oddelení neurológie, vnútorného lekárstva a geriatrie.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Autor SITADátum 9. augusta 2017 8:00
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X