Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
UNB: Podtlaková jednotka
Podtlaková jednotka v UNB SITA / UNB
19. februára 2016 11:02 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA, vZdravotnictve.sk

Servisná údržba podtlakovej jednotky by mohla stáť cez 715 tis. eur

Servisná údržba a supervízia podtlakovej jednotky Univerzitnej nemocnice Bratislava by mohla na dva roky stáť 715,56 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k úradnému vestníku EÚ. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 30. marca tohto roka.

Predmetom zákazky sú podľa zverejnených informácií služby servisnej údržby, obsluhy, vykonávanie servisných prác v kľudovom režime a supervízia podtlakovej jednotky na pracovisku Nemocnice akademika Ladislava Dérera, Bratislava Kramáre.

Nemocnica stanovila trvanie zákazky na 24 mesiacov od jej zadania, pričom požaduje zábezpeku 10 tisíc eur. „Predmet zákazky bude financovaný z finančných prostriedkov verejného obstarávateľa,“ informovala nemocnica v oznámení.

Podmienkou účasti je okrem iného predloženie potvrdení o dodávke a plnení služieb servisu a údržby špeciálnych zariadení a technológií zdravotníckej techniky v predchádzajúcich troch rokoch sumárne vo výške najmenej 500 tisíc eur bez DPH.

Verejný obstarávateľ tiež požaduje rozsiahlu technickú spôsobilosť. Súťaž je otvorená s tým, že o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Zadávateľ použije elektronickú aukciu.

Podtlaková jednotka slúži pre hospitalizáciu pacientov s vysoko virulentnými nákazami, ako sú napríklad SARS, ebola a podobne. Dôkladne izoluje pacienta od okolia, pričom využíva aj nižší tlak vzduchu v porovnaní s okolím.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X