Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rontgen_clenok.jpg
Foto: FreeImages.com
19. januára 2016 8:00 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Rooseveltova FNsP obstaráva dva RTG prístroje

Predpokladaná hodnota zákazky je takmer 244 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty. 

Fakultná nemocnica s poliklinikou (FNsP) F. D. Roosevelta Banská Bystrica vyhlásila súťaž na dva mobilné RTG prístroje s C-ramenom s príslušenstvom pre operačný trakt. Ako informovala nemocnica v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, súčasťou zákazky je dodanie tovaru, inštalácia, spravádzkovanie, funkčná skúška či zaškolenie obsluhy a záručný servis.

Podľa zverejnených informácií v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania je predpokladaná hodnota zákazky 243,84 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 25. februára.

Verejný obstarávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky na 35 dní od jej zadania. „Predmet zákazky bude financovaný z prostriedkov verejného obstarávateľa formou nákupu na splátky – 18 po sebe nasledujúcich rovnomerných mesačných splátok, splatných vždy k 25. v príslušnom kalendárnom mesiaci,“ uvádza sa v oznámení.

Zadávateľ vyžaduje zábezpeku v hodnote 7 tisíc eur. Súťaž je otvorená, rozhodujúcim kritériom pre určenie víťaza bude najnižšia cena. Verejný obstarávateľ použije elektronickú aukciu.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X