Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rontgen_clenok.jpg
Foto: FreeImages.com
19. januára 2016 8:00 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Rooseveltova FNsP obstaráva dva RTG prístroje

Predpokladaná hodnota zákazky je takmer 244 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty. 

Fakultná nemocnica s poliklinikou (FNsP) F. D. Roosevelta Banská Bystrica vyhlásila súťaž na dva mobilné RTG prístroje s C-ramenom s príslušenstvom pre operačný trakt. Ako informovala nemocnica v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, súčasťou zákazky je dodanie tovaru, inštalácia, spravádzkovanie, funkčná skúška či zaškolenie obsluhy a záručný servis.

Podľa zverejnených informácií v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania je predpokladaná hodnota zákazky 243,84 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 25. februára.

Verejný obstarávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky na 35 dní od jej zadania. „Predmet zákazky bude financovaný z prostriedkov verejného obstarávateľa formou nákupu na splátky – 18 po sebe nasledujúcich rovnomerných mesačných splátok, splatných vždy k 25. v príslušnom kalendárnom mesiaci,“ uvádza sa v oznámení.

Zadávateľ vyžaduje zábezpeku v hodnote 7 tisíc eur. Súťaž je otvorená, rozhodujúcim kritériom pre určenie víťaza bude najnižšia cena. Verejný obstarávateľ použije elektronickú aukciu.

Tagy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X