Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Michal Špaňár
9. októbra 2015 12:08 Poisťovníctvo od vZdravotnictve.skSITA

Riaditeľom spoločností Union bude Michal Špaňár

Špaňár má viac ako 15 rokov relevantných skúseností v poisťovníctve.

Novým generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne bude od 12. októbra tohto roka Michal Špaňár. Ako ďalej informovala spoločnosť, Špaňár má viac ako 15 rokov relevantných skúseností v poisťovníctve. Pôsobil na rôznych riadiacich pozíciách v poisťovni ING Group, v poisťovni Allianz a v iných spoločnostiach vo finančnom sektore. „Som presvedčený, že moje rozsiahle medzinárodné skúsenosti pomôžu urýchliť rast oboch spoločností Union z pohľadu klientov, zamestnancov a aj finančnej perspektívy,“ uviedol Michal Špaňár.

Poisťovňa Union vznikla v roku 1992. Ponúka širokú škálu produktov životného, neživotného a individuálneho zdravotného poistenia pre individuálnych, ako aj firemných klientov. V roku 1997 sa jej majoritným akcionárom stala poisťovacia skupina Eureko, ktorá od roku 2012 pôsobí pod značkou Achmea. Jej 100-percentnou dcérskou spoločnosťou je aj Union zdravotná poisťovňa, ktorá na Slovensku vznikla v roku 2006.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X