Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ján Slávk
Ján Slávik Agel
3. marca 2016 14:51 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Riaditeľom Nemocnice Košice-Šaca sa stal Ján Slávik

Vo funkcii nahradil Michala Pišoju, ktorý aj naďalej ostáva v jej vedení ako podpredseda predstavenstva.

Novým riaditeľom Nemocnice Košice-Šaca, ktorú od novembra minulého roka manažérsky riadi spoločnosť Agel, je od 1. marca Ján Slávik. Vo funkcii nahradil Michala Pišoju, ktorý aj naďalej ostáva v jej vedení ako podpredseda predstavenstva. Informovala o tom vo štvrtok spoločnosť Agel.

Ján Slávik v nemocnici v Šaci pôsobí od roku 2006, kedy sa stal primárom Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny. V roku 2007 zastával pozíciu námestníka Nemocnice Košice-Šaca pre liečebno-preventívnu starostlivosť. Uplynulý rok a pol pôsobil na pozícii medicínskeho riaditeľa nemocnice.

Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica v súlade so svojím predmetom činnosti poskytuje zdravotnú starostlivosť pre spádovú oblasť približne 120 tisíc obyvateľov. Zároveň pre Žilinský, Banskobystrický, Prešovský a Košický kraj poskytuje v odbore popálenín a rekonštrukčnej chirurgie zdravotnú starostlivosť Klinika popálenín a rekonštrukčnej chirurgie a tkanivová banka.

Zamestnáva takmer tisíc zamestnancov, z toho je 210 lekárov a 470 sestier. Ročne je v nemocnici hospitalizovaných cez 17 tisíc pacientov, realizuje sa viac ako 10 tisíc operačných výkonov a celkovo sa v Šaci lieči viac ako 850 tisíc pacientov.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X