Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Riaditeľom Nemocnice Košice-Šaca sa stal Ján Slávik

Ján Slávk
Ján Slávik Agel

Vo funkcii nahradil Michala Pišoju, ktorý aj naďalej ostáva v jej vedení ako podpredseda predstavenstva.

Novým riaditeľom Nemocnice Košice-Šaca, ktorú od novembra minulého roka manažérsky riadi spoločnosť Agel, je od 1. marca Ján Slávik. Vo funkcii nahradil Michala Pišoju, ktorý aj naďalej ostáva v jej vedení ako podpredseda predstavenstva. Informovala o tom vo štvrtok spoločnosť Agel.

Ján Slávik v nemocnici v Šaci pôsobí od roku 2006, kedy sa stal primárom Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny. V roku 2007 zastával pozíciu námestníka Nemocnice Košice-Šaca pre liečebno-preventívnu starostlivosť. Uplynulý rok a pol pôsobil na pozícii medicínskeho riaditeľa nemocnice.

Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica v súlade so svojím predmetom činnosti poskytuje zdravotnú starostlivosť pre spádovú oblasť približne 120 tisíc obyvateľov. Zároveň pre Žilinský, Banskobystrický, Prešovský a Košický kraj poskytuje v odbore popálenín a rekonštrukčnej chirurgie zdravotnú starostlivosť Klinika popálenín a rekonštrukčnej chirurgie a tkanivová banka.

Zamestnáva takmer tisíc zamestnancov, z toho je 210 lekárov a 470 sestier. Ročne je v nemocnici hospitalizovaných cez 17 tisíc pacientov, realizuje sa viac ako 10 tisíc operačných výkonov a celkovo sa v Šaci lieči viac ako 850 tisíc pacientov.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 3. marca 2016 14:51Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...