Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Riaditeľom FNsP Žilina ostáva Ivan Mačuga

Riaditeľ Fakultnej nemocnice s poliklinikou (FNsP) Žilina Ivan Mačuga SITA / Martin Hodoň

Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa sa uskutočnilo v dňoch 10. a 14. marca. 

Riaditeľom Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline ostáva Ivan Mačuga. Informovalo o tom Ministerstvo zdravotníctva SR na svojom webe. Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa – štatutárneho orgánu žilinskej nemocnice sa uskutočnilo v dňoch 10. a 14. marca 2016.

„Výberového konania sa zúčastnili dvaja uchádzači, ktorí sa do predmetného výberového konania prihlásili a zároveň splnili predpoklady a požiadavky zriaďovateľa,“ uviedlo ministerstvo.

Výberová komisia odporučila na riaditeľa – štatutárneho orgánu Ivana Mačugu, pričom neúspešným kandidátom bol Pavol Zemko.

Predmetom činnosti FNsP Žilina je poskytovanie ambulantnej a ústavno-preventívnej starostlivosti, ako fakultná nemocnica s poliklinikou nadregionálneho významu, vo svojom spádovom území. Nemocnica pôsobí ako štátna príspevková organizácia so samostatnou právnou subjektivitou.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 23. marca 2016 9:54Zdroj SITA
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X