Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Riaditeľ Fakultnej nemocnice s poliklinikou (FNsP) Žilina Ivan Mačuga SITA / Martin Hodoň
23. marca 2016 9:54 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Riaditeľom FNsP Žilina ostáva Ivan Mačuga

Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa sa uskutočnilo v dňoch 10. a 14. marca. 

Riaditeľom Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline ostáva Ivan Mačuga. Informovalo o tom Ministerstvo zdravotníctva SR na svojom webe. Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa – štatutárneho orgánu žilinskej nemocnice sa uskutočnilo v dňoch 10. a 14. marca 2016.

„Výberového konania sa zúčastnili dvaja uchádzači, ktorí sa do predmetného výberového konania prihlásili a zároveň splnili predpoklady a požiadavky zriaďovateľa,“ uviedlo ministerstvo.

Výberová komisia odporučila na riaditeľa – štatutárneho orgánu Ivana Mačugu, pričom neúspešným kandidátom bol Pavol Zemko.

Predmetom činnosti FNsP Žilina je poskytovanie ambulantnej a ústavno-preventívnej starostlivosti, ako fakultná nemocnica s poliklinikou nadregionálneho významu, vo svojom spádovom území. Nemocnica pôsobí ako štátna príspevková organizácia so samostatnou právnou subjektivitou.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X