Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rtg
Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh
23. júna 2016 12:21 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Poliklinika Karlova Ves obstaráva RTG prístroje

Poliklinika Karlova Ves Bratislava obstaráva röntgenové prístroje v odhadovanej hodnote 226 300 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to zo zverejneného oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

„Predmetom zákazky je vybavenie RDG pracoviska Polikliniky Karlova Ves digitálnym skiagrafickým prístrojom so stropným závesom a dvoma zabudovanými detektormi spolu so systémom PACS (Picture archiving and communication system – technológia umožňujúca správu, uloženie a zobrazenie obrazovej dokumentácie ako snímok z röntgenov a magnetickej rezonancie, pozn. red.) a mamografickou diagnostickou stanicou,“ píše sa v oznámení.

Kritériom na vyhodnotenie ponúk bude cena, pričom dĺžku trvania zákazky, rámcovej dohody alebo dynamického nákupného systému stanovil zadávateľ na 70 dní. Zrýchlené konanie odôvodnil verejný obstarávateľ poruchou na RTG prístroji, ktorá sa stala 4. apríla tohto roka.

„Bol privolaný servisný technik spoločnosti General Electric International Slovensko s.r.o., ktorá je jedinou na Slovensku pre opravu tohto prístroja. Verejný obstarávateľ vyhodnotil možnú opravu stávajúceho prístroja ako ekonomicky neefektívnu a rozhodol sa zadať nákup nového prístroja formou verejnej súťaže,“ uviedla poliklinika v oznámení.

Zadávateľ použije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 1. júla tohto roka.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X