Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Chirurg.jpg
Foto: FreeImages.com
22. októbra 2018 11:25 Ostatné od vZdravotnictve.skSITA

Polícia preveruje prípad falošného lekára z Dunajskej Stredy

Ordinácia v Relax Epicentrum ani samotný „lekár“ neboli registrovaní

Polícia preveruje prípad falošného lekára. Ordinoval v zariadení Relax Epicentrum v Dunajskej Strede minimálne od marca do augusta tohto roka.

Podľa informácií polície, ktoré zverejnili na svojej facebookovej stránke, Trnavský samosprávny kraj TTSK vykonal previerku a zistili, že zariadenie a lekár neboli registrovaní a osoba nemala oprávnenie poskytovať lekársku starostlivosť.

Hľadajú jeho pacientov

Pacientom poskytoval zdravotnú starostlivosť a vykonával diagnostiku na zdravotníckych prístrojoch a údajne predpisoval a predával výživové doplnky a lieky.

Polícia preveruje konanie muža ako podozrenie z trestných činov poškodenia zdravia, ohrozenia zdravia nepovolenými liekmi, liečivami a zdravotníckymi pomôckami a vo veci prečinu podvodu.

Hľadajú aj svedkov, návštevníkov a pacientov, ktorí s ním prišli do kontaktu. Akékoľvek informácie treba ihneď bezodkladne ohlásiť.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X