Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lekar
Foto: Thinkstock
11. júla 2018 15:03 Zdravotníctvo od vZdravotnictve.skSITA

Pohotovosti v Topoľčanoch a Trebišove už majú poverenie

Nemocnice Sveta zdravia v Trebišove a v Topoľčanoch už majú poverenie na prevádzkovanie Ambulancie pohotovostnej služby (APS). Uvádza sa to v aktuálnom prehľade APS na stránke ministerstva zdravotníctva.

Pacienti tak v Trebišove budú mať APS k dispozícii v nemocnici na Ulici SNP 76. V Topoľčanoch budú mať dospelí ambulanciu prístupnú na Ulici 17. novembra 14, pre deti bude naďalej v nemocnici na Pavlovovej 17.

Pohotovosť zabezpečili

Od 1. júla doterajšia Lekárska služba prvej pomoci skončila, nahradili ju APS. Práve o tri ambulancie v Trebišove a v Topoľčanoch síce prevádzkovateľ prejavil záujem, ale do začiatku júla poverenie nedostal.

V Trebišove preto nemocnica posilnila ambulancie pre dospelých aj pre deti a dorast. V Topoľčanoch pohotovosť pre dospelých, dovtedy prevádzkovaná na poliklinike, skončila a pacientom slúžil urgentný príjem nemocnice.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X