Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ct_ilustr.jpg
Foto: Pixabay.com
11. augusta 2017 13:43 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

PMÚ schválil vstup skupiny Ribera Salud do firmy Pro Diagnostic Group

Skupina Ribera Salud zastrešuje spoločnosti, ktoré poskytujú ambulantnú a ústavnú zdravotnú starostlivosť.

Protimonopolný úrad SR (PMÚ) schválil vstup skupiny Ribera Salud a Pro Partners Holding do spoločnosti Pro Diagnostic Group, a.s. Koncentráciu schválil úrad 26. júla a do spoločného vytvoreného podniku sa zároveň začlení firma Nephros. Informoval o tom PMÚ v tlačovej správe.

„Po vyhodnotení predložených podkladov a informácií dospel úrad k záveru, že posudzovaná koncentrácia značne nenaruší účinnú súťaž na relevantnom trhu, najmä v dôsledku vytvorenia alebo posilnenia dominantného postavenia,“ uvádza PMÚ.

Koncentrácia nadobudla účinnosť 2. augusta.

Kto je kto

Španielska skupina Ribera Salud zastrešuje spoločnosti, ktoré poskytujú ambulantnú a ústavnú zdravotnú starostlivosť, pričom sa zameriava sa na integrované riadenie zdravotných a sociálnych služieb a vývoj nových modelov zdravotnej starostlivosti.

Pro Partners Holding je investičnou holdingovou spoločnosťou a materskou spoločnosťou skupiny Pro Partners zastrešujúcou dcérske spoločnosti, prostredníctvom ktorých pôsobí v regióne strednej a východnej Európy, a to najmä v sektore private equity, nehnuteľností a financií.

Pro Diagnostic Group, a.s ako cieľová spoločnosť zastrešuje skupinu spoločností poskytujúcich zdravotnú starostlivosť v oblasti rádiológie a nukleárnej medicíny v neštátnych zdravotníckych zariadeniach.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X