Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nusch_logo.jpg
27. júna 2016 9:24 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

NÚSCH obstaráva zdravotnícky materiál za 425 tis. eur

Predmetom zákazky sú senzory k prístrojom na meranie saturácie krvi kyslíkom.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a.s. obstaráva zdravotnícky spotrebný materiál v odhadovanej hodnote 425 495 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Predmetom zákazky sú senzory k pulzným oxymetrom (prístroj na meranie saturácie krvi kyslíkom pozn. redakcie). „Senzory zaisťujú bezpečnosť pacienta dosiahnutím presných odčítaní saturácie kyslíka. Presnosť snímania aj v kritických podmienkach ako je nízky prietok, pohyb, nízka pulzatilita, mechanicky ventilovaní pacienti, pacienti s problémom celistvosti kože (novorodenci, obete požiarov, alergici),“ píše sa v oznámení.

Zákazka sa podľa zverejnených informácií delí na štyri časti. Vo všetkých obstarávateľ uviedol ako rozhodujúce kritérium najnižšiu cenu.

Trvanie zákazky v spomínaných častiach stanovil na 24 mesiacov. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu, pričom záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 8. júla tohto roka.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X