Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

NÚSCH obstaráva zdravotnícky materiál za 425 tis. eur

Nusch_logo.jpg

Predmetom zákazky sú senzory k prístrojom na meranie saturácie krvi kyslíkom.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a.s. obstaráva zdravotnícky spotrebný materiál v odhadovanej hodnote 425 495 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Predmetom zákazky sú senzory k pulzným oxymetrom (prístroj na meranie saturácie krvi kyslíkom pozn. redakcie). „Senzory zaisťujú bezpečnosť pacienta dosiahnutím presných odčítaní saturácie kyslíka. Presnosť snímania aj v kritických podmienkach ako je nízky prietok, pohyb, nízka pulzatilita, mechanicky ventilovaní pacienti, pacienti s problémom celistvosti kože (novorodenci, obete požiarov, alergici),“ píše sa v oznámení.

Zákazka sa podľa zverejnených informácií delí na štyri časti. Vo všetkých obstarávateľ uviedol ako rozhodujúce kritérium najnižšiu cenu.

Trvanie zákazky v spomínaných častiach stanovil na 24 mesiacov. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu, pričom záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 8. júla tohto roka.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 27. júna 2016 9:24Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...