Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

NÚSCH obstaráva prístroje na monitoring srdca

Ekg_bok.jpg
Foto: Pixabay.com

Predpokladanú hodnotu zákazky stanovil Národný ústav srdcových a cievnych chorôb na 4,79 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a.s. obstaráva prístroje na monitorovanie srdca v predpokladanej hodnote 4,79 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Ako zverejnil NÚSCH v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, ide o špeciálny zdravotnícky materiál pre mechanický podporný systém komôr srdca, vrátane príslušenstva. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 8. septembra tohto roka.

Podľa zverejnených informácií je predmet zákazky rozdelený na tri časti.

Jeho súčasťou je dlhodobý komorový podporný systém s kontinuálnym tokom krvi, vhodný aj pre pediatrických pacientov, implantabilná dlhodobá komorová podpora s pulzatilným tokom krvi, príslušenstvo k systému pre krátkodobú podporu obehových funkcií.

Trvanie zákazky vo všetkých častiach stanovil obstarávateľ na 24 mesiacov, rozhodujúcim kritériom bude cena. Zadávateľ sa rozhodol použiť elektronickú aukciu.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb so sídlom v Bratislave poskytuje zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Od 1. januára 2009 je jeho súčasťou aj Detské kardiocentrum.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 23. augusta 2016 13:12Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X