Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ekg_bok.jpg
Foto: Pixabay.com
23. augusta 2016 13:12 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

NÚSCH obstaráva prístroje na monitoring srdca

Predpokladanú hodnotu zákazky stanovil Národný ústav srdcových a cievnych chorôb na 4,79 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a.s. obstaráva prístroje na monitorovanie srdca v predpokladanej hodnote 4,79 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Ako zverejnil NÚSCH v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, ide o špeciálny zdravotnícky materiál pre mechanický podporný systém komôr srdca, vrátane príslušenstva. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 8. septembra tohto roka.

Podľa zverejnených informácií je predmet zákazky rozdelený na tri časti.

Jeho súčasťou je dlhodobý komorový podporný systém s kontinuálnym tokom krvi, vhodný aj pre pediatrických pacientov, implantabilná dlhodobá komorová podpora s pulzatilným tokom krvi, príslušenstvo k systému pre krátkodobú podporu obehových funkcií.

Trvanie zákazky vo všetkých častiach stanovil obstarávateľ na 24 mesiacov, rozhodujúcim kritériom bude cena. Zadávateľ sa rozhodol použiť elektronickú aukciu.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb so sídlom v Bratislave poskytuje zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Od 1. januára 2009 je jeho súčasťou aj Detské kardiocentrum.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X