Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

NÚSCH chce obstarať chirurgické implantáty za takmer 5 mil. eur

Foto: Thinkstock

Predkladať ponuky alebo žiadosti môžu záujemcovia do 17. augusta

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a.s., hľadá dodávateľa chirurgických implantátov. Podľa zverejneného oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, predmetom zákazky je špeciálny zdravotnícky materiál pre intervenčnú kardiológiu.

Ústav stanovil celkovú odhadovanú hodnotu zákazky na 4 996 103 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Zákazka sa delí na 11 častí, pričom ponuky možno predkladať na všetky.

O víťazovi rozhodne najnižšia cena. Trvanie zákazky stanovil obstarávateľ na 24 mesiacov.

Podmienky postavenia nepotrebujú

Podmienky účasti vo verejnom obstarávaní, týkajúce sa finančného a ekonomického postavenia verejný obstarávateľ nevyžaduje. Zadávateľ využije elektronickú aukciu. Predkladať ponuky alebo žiadosti môžu záujemcovia do 17. augusta.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb so sídlom v Bratislave poskytuje zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Od 1. januára 2009 je jeho súčasťou aj Detské kardiocentrum.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Autor SITADátum 17. júla 2017 8:50

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...