Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Thinkstock
17. júla 2017 8:50 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

NÚSCH chce obstarať chirurgické implantáty za takmer 5 mil. eur

Predkladať ponuky alebo žiadosti môžu záujemcovia do 17. augusta

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a.s., hľadá dodávateľa chirurgických implantátov. Podľa zverejneného oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, predmetom zákazky je špeciálny zdravotnícky materiál pre intervenčnú kardiológiu.

Ústav stanovil celkovú odhadovanú hodnotu zákazky na 4 996 103 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Zákazka sa delí na 11 častí, pričom ponuky možno predkladať na všetky.

O víťazovi rozhodne najnižšia cena. Trvanie zákazky stanovil obstarávateľ na 24 mesiacov.

Podmienky postavenia nepotrebujú

Podmienky účasti vo verejnom obstarávaní, týkajúce sa finančného a ekonomického postavenia verejný obstarávateľ nevyžaduje. Zadávateľ využije elektronickú aukciu. Predkladať ponuky alebo žiadosti môžu záujemcovia do 17. augusta.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb so sídlom v Bratislave poskytuje zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Od 1. januára 2009 je jeho súčasťou aj Detské kardiocentrum.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X