Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mri.jpg
Foto: FreeImages.com
12. novembra 2015 9:46 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

NsP Bardejov chce novú jednotku magnetickej rezonancie

Nemocnica vyčíslila predpokladanú hodnotu zákazky na viac ako 713 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty.

Nemocnica s poliklinikou sv. Jakuba, n. o., Bardejov hľadá dodávateľa jednotky magnetickej rezonancie. Vyplýva to zo zverejneného oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Predmetom zákazky je spomínaný prístroj, vrátane dodávky na miesto určenia, inštalácie, začiatku prevádzky, zaškolenia medicínskeho personálu a záručného servisu na 24 mesiacov.

Nemocnica vyčíslila predpokladanú hodnotu zákazky na 713,14 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Trvanie zákazky alebo lehotu na dokončenie stanovil zadávateľ na tri mesiace.

Obstarávateľ požaduje zábezpeku 10 tisíc eur bez DPH. Súťaž je otvorená, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Zadávateľ využije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 30. decembra tohto roka.

NsP Sv. Jakuba, n. o., Bardejov je neštátne zdravotnícke zariadenie, poskytujúce komplexnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X