Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

NsP Bardejov chce novú jednotku magnetickej rezonancie

Mri.jpg
Foto: FreeImages.com

Nemocnica vyčíslila predpokladanú hodnotu zákazky na viac ako 713 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty.

Nemocnica s poliklinikou sv. Jakuba, n. o., Bardejov hľadá dodávateľa jednotky magnetickej rezonancie. Vyplýva to zo zverejneného oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Predmetom zákazky je spomínaný prístroj, vrátane dodávky na miesto určenia, inštalácie, začiatku prevádzky, zaškolenia medicínskeho personálu a záručného servisu na 24 mesiacov.

Nemocnica vyčíslila predpokladanú hodnotu zákazky na 713,14 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Trvanie zákazky alebo lehotu na dokončenie stanovil zadávateľ na tri mesiace.

Obstarávateľ požaduje zábezpeku 10 tisíc eur bez DPH. Súťaž je otvorená, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Zadávateľ využije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 30. decembra tohto roka.

NsP Sv. Jakuba, n. o., Bardejov je neštátne zdravotnícke zariadenie, poskytujúce komplexnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 12. novembra 2015 9:46Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...