Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ASL
SITA / Ján Viazanička
22. septembra 2015 12:36 Zdravotníctvo od vZdravotnictve.skSITA

Novým prezidentom ASL sa stal Marián Šóth

Doterajší prezident Ladislav Pásztor bude pôsobiť ako čestný prezident.

Novým prezidentom Asociácie súkromných lekárov (ASL) SR sa stal Marián Šóth. Vo funkcii tak vystriedal doterajšieho prezidenta Ladislava Pásztora, ktorý bude pôsobiť ako čestný prezident. Informovali o tom zástupcovia asociácie v utorok na tlačovej konferencii.

Nový šéf súkromných lekárov pracuje ako všeobecný lekár pre dospelých v Nitre. V ASL je od roku 2005 a v roku 2012 sa stal jej prvým viceprezidentom.

Asociácia súkromných lekárov Slovenskej republiky vznikla v roku 1995 ustanovujúcim valným zhromaždením. Vo februári 1996 bola zaregistrovaná na Ministerstve vnútra SR a začala svoju oficiálnu činnosť.

ASL je dobrovoľným a nezávislým zamestnávateľským združením fyzických a právnických osôb, poskytujúcich zdravotnú starostlivosť na území SR v neštátnych ambulantných zdravotníckych zariadeniach.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X