Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Euros
Foto: Stockvault.net
14. decembra 2015 11:45 Zdravotníctvo od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Novembrové ceny za zdravie rástli

Hoci sa celkové spotrebiteľské ceny na Slovensku v novembri v porovnaní s októbrom nezmenili, v sektore zdravia vzrástli. Informoval o tom Štatistický úrad SR.

Vyššie ceny v odbore zdravie ovplyvnilo zvýšenie cien nemocničných služieb o 0,2 %, zdravotníckych a farmaceutických výrobkov, terapeutických prístrojov a zariadení (terapeutických prístrojov a zariadení o 0,3 %, iných zdravotníckych produktov o 0,1 %, nezmenili sa ceny farmaceutických prípravkov a produktov).

Vyššie boli aj ceny zdravotníckych služieb iných ako nemocničných o 0,1 % (služieb zubného lekárstva o 0,3 %, nezmenili sa ceny služieb lekárov aostatných služieb mimo nemocníc).

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X