Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nové preukazy poistencov môžu stáť do 23 mil. eur

preukaz_vzor
vzor európskeho preukazu zdravotného poistenia Wikipedia

Predmetom zákazky podľa predbežného oznámenia je výroba čistopisov preukazov poistenca Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a.s., Union, a.s. a Dôvera, a.s., ktorých zadnú stranu bude tvoriť Európsky preukaz zdravotného poistenia.

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZISK) plánuje obstarať preukazy poistencov pre všetky tri zdravotné poisťovne. Vyplýva z predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predpokladanú hodnotu vyčíslil zadávateľ na 17,9 mil. až 22,68 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Predmetom zákazky je podľa dostupných informácií výroba čistopisov preukazov poistenca Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a.s., Union, a.s. a Dôvera, a.s., ktorých zadnú stranu bude tvoriť Európsky preukaz zdravotného poistenia. Súčasťou dodávky je aj personalizácia týchto dokladov laserom, elektronická personalizácia, vytlačenie sprievodných listov, spárovanie s preukazom, obálkovanie, dodanie a distribúcia.

Zákazka by mala byť financovaná z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra prioritná os 7 Informačná spoločnosť.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 1. septembra 2015 11:43Zdroj SITA
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...