Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
preukaz_vzor
vzor európskeho preukazu zdravotného poistenia Wikipedia
1. septembra 2015 11:43 Poisťovníctvo od vZdravotnictve.skSITA

Nové preukazy poistencov môžu stáť do 23 mil. eur

Predmetom zákazky podľa predbežného oznámenia je výroba čistopisov preukazov poistenca Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a.s., Union, a.s. a Dôvera, a.s., ktorých zadnú stranu bude tvoriť Európsky preukaz zdravotného poistenia.

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZISK) plánuje obstarať preukazy poistencov pre všetky tri zdravotné poisťovne. Vyplýva z predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predpokladanú hodnotu vyčíslil zadávateľ na 17,9 mil. až 22,68 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Predmetom zákazky je podľa dostupných informácií výroba čistopisov preukazov poistenca Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a.s., Union, a.s. a Dôvera, a.s., ktorých zadnú stranu bude tvoriť Európsky preukaz zdravotného poistenia. Súčasťou dodávky je aj personalizácia týchto dokladov laserom, elektronická personalizácia, vytlačenie sprievodných listov, spárovanie s preukazom, obálkovanie, dodanie a distribúcia.

Zákazka by mala byť financovaná z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra prioritná os 7 Informačná spoločnosť.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X