Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Svidnik_recepcia.jpg
Foto: Svet zdravia
24. septembra 2018 11:26 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Nová recepcia v nemocnici Svidník bude slúžiť ako miesto prvého kontaktu

Vybudovanie novej recepcie stálo 10-tisíc eur

Pacienti a návštevníci Nemocnice Svet zdravia Svidník získajú všetky potrebné informácie na jednom mieste.

Nemocnica zaviedla nový koncept recepcie, ktorá má slúžiť ako miesto prvého kontaktu. Rozsahom poskytovaných informačných služieb pripomína hotelovú recepciu.

Novinka si vyžiadala celkovú investíciu 10-tisíc eur.

Fungovať bude do 15:30

Ako agentúru SITA informovala špecialistka pre komunikáciu Jana Fedáková zo siete nemocníc Svet zdravia, nová recepcia sa nachádza vo vestibule pri hlavnom pohotovostnom vchode do nemocnice.

K dispozícii bude v pracovných dňoch od 7:30 do 15:30. Poskytne informácie o prevádzke nemocnice, rozsahu zdravotnej starostlivosti jednotlivých oddelení a ambulancií, nadštandardných službách alebo o dopravnej zdravotnej službe.

Takisto pomôže pri orientácii v nemocnici a pri riešení krízových situácií.

Recepciu doteraz nemali

Doteraz v nemocnici recepcia nefungovala.

„Ak k nám pacient zavítal a nepoznal prostredie nemocnice, bolo preňho pomerne náročné zistiť, či v daný deň ordinuje lekár tej-ktorej ambulancie, alebo sa rýchlo zorientovať, kde sa nachádza aké oddelenie,“ uviedol riaditeľ svidníckej nemocnice Slavko Rodák.

„Zriadenie recepcie preto vnímame ako ďalší ústretový krok k pacientovi, ktorému poskytneme asistenciu, nasmerujeme ho v neznámom prostredí a staráme sa tak oňho už od vstupu do nemocničných dverí,“ zdôraznil.

Na recepcii bude súčasne možné realizovať platby za nadštandardné výkony a iné služby.

Koncept nových recepcií hotelového štandardu doteraz zaviedol Svet zdravia v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera v nemocniciach v Trebišove, Spišskej Novej Vsi, v Žiari nad Hronom, Humennom, Galante, Rožňave, Vranove nad Topľou, Dunajskej Strede a Topoľčanoch.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X