Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
NOÚ
Foto: SITA / Marko Erd
7. mája 2018 11:03 Zdravotnícke zariadenia od mevZdravotnictve.sk

NOÚ hľadá sestry a asistentov aj cez inzeráty

Národný onkologický ústav (NOÚ) hľadá zdravotné sestry, asistentov a sanitárov aj za pomoci inzerátov. Ústav sa borí s nedostatkom sestier. Pre nedostatok pracovníkov skončil ku koncu apríla na čele ústavu poslanec Jozef Valocký.

Ako uvádza inzerát na portáli Profesia.sk, ponúkaný plat zdravotnej sestry začína na úrovni 751 eur mesačne brutto, závisí však na kvalifikácii. K tomu NOÚ ponúka jednorazový náborový príspevok, ale aj pravidelné príplatky: za zmennosť, rizikový aj osobný príplatok.

Na výber je jednozmenná aj nepretržitá prevádzka.

Hľadajú aj asistentov a sanitárov

Podobné podmienky čakajú aj asistentov a sanitárov. Ponúkaný nástupný plat je v prípade asistentov 693 eur a pre sanitárov 608 eur. Pri týchto pozíciách je aj možnosť skráteného pracovného času.

Sestry aj ostatné pozície NOÚ láka aj príspevkom na ubytovanie v ubytovni NOÚ, stravovanie v jedálni, dodatkovú dovolenku, rekondičné pobyty či možnosť ďalšieho odborného rastu.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X