Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Levo_rekons.jpg
Foto: AGEL SK
30. októbra 2017 15:42 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

Nemocnica v Levoči otvorila oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie

Novovybudované oddelenie vzniklo vďaka kompletnej rekonštrukcii a vyžiadalo si finančné prostriedky vo výške 400 tisíc eur. Vybudovanie nového oddelenia trvalo trinásť mesiacov.

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, ktorá je členom skupiny AGEL, otvorila v pondelok oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Ako informovala hovorkyňa Agelu Alžbeta Sivá, novovybudované oddelenie vzniklo vďaka kompletnej rekonštrukcii a vyžiadalo si investície vo výške 400 tisíc eur. Vybudovanie nového oddelenia trvalo trinásť mesiacov.

Oddelenie poskytuje preventívnu, diagnostickú a liečebnú starostlivosť pre ambulantných a hospitalizovaných pacientov všetkých vekových kategórií. Fyzioterapia je súčasťou liečby množstva ochorení predovšetkým pohybového aparátu, ortopedických, neurologických, reumatologických pacientov, ako aj poúrazových stavov dospelých a detí.

Nové oddelenie disponuje modernými prístrojmi a vybavením.

„Novovybudované oddelenie poskytne pacientom vyšší štandard v poskytovaní zdravotnej starostlivosti a personálu zabezpečí kvalitné zázemie pre poskytovanie služieb pacientom,“ konštatoval riaditeľ nemocnice Ľubomír Strelka.

V Levoči preinvestovali už 836 tis. eur

Celkové investície do Všeobecnej nemocnice s poliklinikou Levoča v tomto roku dosiahli výšku 836 tisíc eur.

Od začlenenia levočskej nemocnice do skupiny AGEL sa otvorila onkologická ambulancia, nový neurologický pavilón, urologické ambulancie v Poprade a Svite, nadštandardné izby na internom oddelení, pracovisko magnetickej rezonancie, oddelenie dlhodobej a intenzívnej starostlivosti.

Okrem iného sa zrenovovali aj oddelenia psychiatrie, chirurgických operačných sál, rádiodiagnostického oddelenia, vrátane mamografického pracoviska či urologického oddelenia.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X