Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Levo_rekons.jpg
Foto: AGEL SK
30. októbra 2017 15:42 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

Nemocnica v Levoči otvorila oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie

Novovybudované oddelenie vzniklo vďaka kompletnej rekonštrukcii a vyžiadalo si finančné prostriedky vo výške 400 tisíc eur. Vybudovanie nového oddelenia trvalo trinásť mesiacov.

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, ktorá je členom skupiny AGEL, otvorila v pondelok oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Ako informovala hovorkyňa Agelu Alžbeta Sivá, novovybudované oddelenie vzniklo vďaka kompletnej rekonštrukcii a vyžiadalo si investície vo výške 400 tisíc eur. Vybudovanie nového oddelenia trvalo trinásť mesiacov.

Oddelenie poskytuje preventívnu, diagnostickú a liečebnú starostlivosť pre ambulantných a hospitalizovaných pacientov všetkých vekových kategórií. Fyzioterapia je súčasťou liečby množstva ochorení predovšetkým pohybového aparátu, ortopedických, neurologických, reumatologických pacientov, ako aj poúrazových stavov dospelých a detí.

Nové oddelenie disponuje modernými prístrojmi a vybavením.

„Novovybudované oddelenie poskytne pacientom vyšší štandard v poskytovaní zdravotnej starostlivosti a personálu zabezpečí kvalitné zázemie pre poskytovanie služieb pacientom,“ konštatoval riaditeľ nemocnice Ľubomír Strelka.

V Levoči preinvestovali už 836 tis. eur

Celkové investície do Všeobecnej nemocnice s poliklinikou Levoča v tomto roku dosiahli výšku 836 tisíc eur.

Od začlenenia levočskej nemocnice do skupiny AGEL sa otvorila onkologická ambulancia, nový neurologický pavilón, urologické ambulancie v Poprade a Svite, nadštandardné izby na internom oddelení, pracovisko magnetickej rezonancie, oddelenie dlhodobej a intenzívnej starostlivosti.

Okrem iného sa zrenovovali aj oddelenia psychiatrie, chirurgických operačných sál, rádiodiagnostického oddelenia, vrátane mamografického pracoviska či urologického oddelenia.

Tagy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X