Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kn_renovacia_gyne.jpg
Začiatok renovácie izby Agel SK
29. októbra 2015 14:58 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Nemocnica v Komárne modernizuje gynekológiu

Pacientky oddelenia gynekológie a pôrodníctva Všeobecnej nemocnice Komárno, ktorú prevádzkuje nezisková organizácia FORLIFE a manažérsky riadi skupina AGEL SK, sa môžu začať tešiť na štyri nové nadštandardné izby.

Modernizácia oddelenia, ktorá vyjde nemocnicu na viac ako 70 tisíc eur potrvá do polovice decembra 2015. Ako informovala hovorkyňa Agelu Marta Csergeová, počas modernizácie nebude zdravotná starostlivosť žiadnym zásadným spôsobom redukovaná.

V rámci renovácie oddelenia sa vytvoria štyri celkom nové nadštandardné izby so samostatnými hygienickými zariadeniami a kompletne novým nábytkom. Pacientky touto renováciou získajú zvýšený komfort a absolútne súkromie nielen na izbe, ale aj na chodbe oddelenia.

„K vytvoreniu ďalších nadštandardných izieb sme dospeli vzhľadom k neustálemu rastúcemu záujmu o túto službu zo strany pacientiek a ich rodiny,“ uviedol riaditeľ nemocnice Viktor Dudáš s tým, že pre lekárov a ostatných zamestnancov nemocnice sa zlepšia pracovné podmienky.

História gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia siaha až do obdobia roku 1902. Oddelenie svojím vybavením zodpovedá súčasným požiadavkám kladeným na komplexnú starostlivosť o ženu a novorodenca. Poskytuje liečebnú starostlivosť všetkým ženám s gynekologickými ochoreniami, tehotným ženám, rodičkám a šestonedieľkam.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X