Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nemocnica Poprad hľadá dodávateľa oftalmologík

Oci.jpg
Pixabay.com

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania zákazku vyčíslila nemocnica na 1,25 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty. 

Nemocnica Poprad, a. s. hľadá dodávateľa oftalmologík (očné liečivá – pozn. redakcie). Vyplýva to z informácií v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania zákazku vyčíslila nemocnica na 1,25 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Predmetom obstarania sú lieky ATC skupiny S01 účinná látka ranibizumab.

Kritériom na vyhodnotenie ponúk bude cena, pričom trvanie zákazky stanovil zadávateľ na 24 mesiacov. Ekonomické a finančné požiadavky verejný obstarávateľ bližšie nešpecifikoval, uchádzači ich nájdu v dokumentoch k obstarávaniu.

Nemocnica využije elektronickú aukciu s tým, že záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadostí o účasť do 5. septembra.

Nemocnica Poprad sa pretransformovala na akciovú spoločnosť vo februári 2006. Jej zakladateľom je štát, pričom v jeho mene koná ministerstvo zdravotníctva.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 1. augusta 2016 8:16Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X