Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Oci.jpg
Foto: Pixabay.com
1. augusta 2016 8:16 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Nemocnica Poprad hľadá dodávateľa oftalmologík

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania zákazku vyčíslila nemocnica na 1,25 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty. 

Nemocnica Poprad, a. s. hľadá dodávateľa oftalmologík (očné liečivá – pozn. redakcie). Vyplýva to z informácií v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania zákazku vyčíslila nemocnica na 1,25 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Predmetom obstarania sú lieky ATC skupiny S01 účinná látka ranibizumab.

Kritériom na vyhodnotenie ponúk bude cena, pričom trvanie zákazky stanovil zadávateľ na 24 mesiacov. Ekonomické a finančné požiadavky verejný obstarávateľ bližšie nešpecifikoval, uchádzači ich nájdu v dokumentoch k obstarávaniu.

Nemocnica využije elektronickú aukciu s tým, že záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadostí o účasť do 5. septembra.

Nemocnica Poprad sa pretransformovala na akciovú spoločnosť vo februári 2006. Jej zakladateľom je štát, pričom v jeho mene koná ministerstvo zdravotníctva.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X