Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nemocnica Poprad chce kúpiť umelé kĺby za 1,85 mil. eur

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
FreeImages.com

Nemocnica Poprad, a.s., plánuje nakúpiť umelé kĺby v predpokladanej hodnote 1,85 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Predmetom zákazky sú ortopedické implantáty TEP bedrá a kolená. Zákazka sa podľa zverejnených informácií bude deliť na niekoľko častí.

Nemocnica chce okrem iného obstarať viaceré komponenty ako driek cementovaný s golierom a vertikálnou ryhou, ale aj driek cementovaný bez goliera, či necementovanú jamku vo verziách štandardnej aj plochej. Zákazka sa podľa predbežného oznámenia netýka projektu alebo programu financovaného z fondov Európskej únie. Začiatok verejného obstarávania plánovala nemocnica na 29. októbra tohto roka.

Nemocnica Poprad sa pretransformovala na akciovú spoločnosť vo februári 2006. Jej zakladateľom je štát, pričom v jeho mene koná ministerstvo zdravotníctva.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 2. novembra 2015 9:21Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X