Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Radiator.jpg
Foto: Pixabay.com
9. januára 2016 12:59 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Nemocnica na Antolskej je už v normálnom režime

Oprava havárie na výmenníkovej stanici v Nemocnici Sv. Cyrila a Metoda v bratislavskej Petržalke sa skončila. Kúrenie sa podarilo obnoviť v celej budove. Do normálneho režimu prešla v piatok o 19:00. Informovala o tom hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava (UNB) Petra Stano Maťašovská.

Od najbližšieho pracovného dňa, teda od pondelka 11. januára, sa obnoví aj poskytovanie plánovanej zdravotnej starostlivosti ambulantnej aj ústavnej.

Počas núdzového režimu nemocnice sa nič mimoriadne nestalo, hospitalizovaní pacienti mali teplotný komfort, preklady pacientov do iných nemocníc UNB boli bez problémov, nikomu sa transportom nezhoršil zdravotný stav. Poskytovanie zdravotnej starostlivosti ostalo zachované. „Situácia bola stabilizovaná. Spolupráca medzi našimi nemocnicami fungovala hladko, za súčinnosť ďakujeme aj Krajskému operačnému stredisku záchrannej zdravotnej služby, zdravotnej dopravnej službe a iným poskytovateľom (RZP, RLP),“ zhrnula Maťašovská.

Väčšina hospitalizovaných pacientov, ktorých pre haváriu preložili doďalších nemocníc UNB, v nich zostáva. V individuálnych, špecifických prípadoch, bude hospitalizácia opäť pokračovať na Antolskej. „O každého pacienta je postarané,“ uzavrela Maťašovská.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X