Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ct_ilustr.jpg
Foto: Pixabay.com
5. septembra 2016 10:57 Nezaradené od vZdravotnictve.skSITA

Nemocnica v Bojniciach plánuje kúpu nového tomografu

Predpokladaný dátum zverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je 24. októbra tohto roka.

Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach plánuje obstarať nový tomografický prístroj. Podľa údajov dostupných v predbežnom oznámení, ktoré nemocnica zverejnila v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, je predpokladaná hodnota zákazky viac ako 572 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty.

Predmet zákazky, ktorý tvorí nový CT prístroj, by sa nemal deliť na časti. O víťazovi by mala rozhodnúť najnižšia cena. Dĺžku trvania zákazky očakáva obstarávateľ šesť mesiacov.

Predpokladaný dátum zverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je 24. októbra tohto roka. Ekonomické a finančné, ako aj technické kritéria zatiaľ neboli zverejnené.

Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach je príspevková organizácia s právnou subjektivitou. Poskytuje zdravotnú starostlivosť v rozsahu svojej zriaďovateľskej listiny a platného liečebného poriadku typu nemocnice pre spádovú oblasť približne 140 tisíc obyvateľov.

Po zrušení niektorých oddelení v NsP Partizánske, Bánovce nad Bebravou a Handlovej prebrala časť poskytovania zdravotnej starostlivosti aj pre obyvateľov tých okresov.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X