Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nadštandardné izby otvára aj Svet zdravia

Izby_svetzdravia.jpg
VIP izba pediatrie v galantskej nemocnici Svet zdravia

Nemocnice investujú do nadštandardných izieb pre svojich pacientov. Štyri nové VIP izby pre svojich pacientov vybudovali aj nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda a Galanta s finančnou pomocou zdravotnej poisťovne Dôvera.

V galantskej nemocnici pribudli dve nové izby na detskom a na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. V dunajskostredskej nemocnici majú od stredy v prevádzke nové izby na chirurgickom a na  gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Celkové náklady na vybudovanie štyroch izieb si vyžiadali 30 tisíc eur.

„Dopyt po nadštandardných izbách v našej nemocničnej sieti je čoraz vyšší. Som rád, že sa nám za pomoci zdravotnej poisťovne Dôvera podarilo vyjsť pacientom v ústrety a že sme otvorili izby najvyššej kategórie aj v našich dvoch nových nemocniciach na južnom Slovensku,“ uviedol generálny riaditeľ siete regionálnych nemocníc Svet zdravia Ľuboš Lopatka.

Dobrý dojem z úrovne zdravotnej starostlivosti podľa generálneho riaditeľa Dôvery Martina Kultana často kazí neútulné prostredie a zastarané vybavenie. „Renovácia nemocničných priestorov je jedným z našich dlhodobých projektov. Verím, že nové nadštandardné izby prinesú do nemocnice nový štandard a že ich pacienti ocenia,“ dodal Kultan.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X