Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Izby_svetzdravia.jpg
VIP izba pediatrie v galantskej nemocnici Svet zdravia
10. decembra 2015 8:34 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Nadštandardné izby otvára aj Svet zdravia

Nemocnice investujú do nadštandardných izieb pre svojich pacientov. Štyri nové VIP izby pre svojich pacientov vybudovali aj nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda a Galanta s finančnou pomocou zdravotnej poisťovne Dôvera.

V galantskej nemocnici pribudli dve nové izby na detskom a na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. V dunajskostredskej nemocnici majú od stredy v prevádzke nové izby na chirurgickom a na  gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Celkové náklady na vybudovanie štyroch izieb si vyžiadali 30 tisíc eur.

„Dopyt po nadštandardných izbách v našej nemocničnej sieti je čoraz vyšší. Som rád, že sa nám za pomoci zdravotnej poisťovne Dôvera podarilo vyjsť pacientom v ústrety a že sme otvorili izby najvyššej kategórie aj v našich dvoch nových nemocniciach na južnom Slovensku,“ uviedol generálny riaditeľ siete regionálnych nemocníc Svet zdravia Ľuboš Lopatka.

Dobrý dojem z úrovne zdravotnej starostlivosti podľa generálneho riaditeľa Dôvery Martina Kultana často kazí neútulné prostredie a zastarané vybavenie. „Renovácia nemocničných priestorov je jedným z našich dlhodobých projektov. Verím, že nové nadštandardné izby prinesú do nemocnice nový štandard a že ich pacienti ocenia,“ dodal Kultan.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X