Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Upjs_poziar.jpg
Foto: UPJŠ
29. septembra 2017 14:45 Ostatné od vZdravotnictve.skSITA

Na Lekárskej fakulte UPJŠ horelo

Požiar vznikol v kancelárskych priestoroch, výučbu to neovplyvní

Podvečer vo štvrtok 28. septembra v budove Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach vypukol požiar v jednej z miestností na dekanáte. Ako informovala hovorkyňa fakulty Jaroslava Oravcová, horelo v prázdnej a uzatvorenej kancelárii, ktorá bola nedávno odovzdaná stavebnej firme kvôli zatepleniu západnej strany III. sekcie budovy teoretických ústavov.

Príčiny požiaru sú v štádiu vyšetrovania a vyčíslené zatiaľ neboli ani vzniknuté hmotné škody. Včasným zásahom hasičov sa však podľa Oravcovej podarilo predísť poškodeniu väčšieho rozsahu. Ani osoby, ktoré sa v čase požiaru nachádzali v objekte, neutrpeli zranenie.

Keďže požiar vznikol v kancelárskych priestoroch a budova neutrpela väčšie škody, výučba na Lekárskej fakulte UPJŠ nebola nijako ohrozená. Dnes sa učilo v štandardnom režime s výnimkou niekoľkých posluchární III. sekcie, v ktorých bolo ešte cítiť zadymenie.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X