Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rozhodnutie
Foto: FreeImages.com
19. júla 2017 11:25 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

Ministerstvo zverejnilo ďalšie výsledky výberových konaní na posty riaditeľov nemocníc

Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR zverejnilo ďalšie výsledky výberových konaní na posty generálnych riaditeľov nemocníc.

Podľa informácií zverejnených na stránke rezortu sa riaditeľom štátnej príspevkovej organizácie Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky stal Imrich Matuška.

„Výberového konania sa zúčastnili štyria uchádzači, ktorí sa v stanovenom termíne do výberového konania prihlásili a zároveň splnili predpoklady a požiadavky zriaďovateľa,“ informovalo ministerstvo. Záverečné hodnotenie výberového konania sa uskutočnilo 11. júla.

Riaditelia ostávajú

Šéfovať štátnej príspevkovej organizácii Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov bude aj naďalej Radoslav Čuha. Do výberového konania sa podľa dostupných informácií zapojil jeden uchádzač.

Na čele Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica bude stáť Miriam Lapuníková, pričom do výberového konania sa prihlásila rovnako jedna uchádzačka.

Univerzitnú nemocnicu L. Pasteura Košice povedie Milan Maďar. „Výberového konania sa zúčastnili dvaja uchádzači, ktorí sa v stanovenom termíne do výberového konania prihlásili a zároveň splnili predpoklady a požiadavky zriaďovateľa,“ informovalo ministerstvo.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X